Daniel Murach

Ubezpieczenia

Życie i zdrowie - Majątek - Firma - Inwestycja

Zostaw kontakt
Szybki kontakt
*
*
*

Dlaczego warto posiadać polisę na życie, która ochroni Ciebie i Twoją rodzinę?

Dlaczego warto posiadać polisę na życie, która ochroni Ciebie i Twoją rodzinę?

Ubezpieczenie na życie jest wsparciem najbliższych w razie śmierci, gdzie można zyskać pewność, że uczyniliśmy wszystko, co w naszej mocy, by jak najlepiej zabezpieczyć bliskich, na wypadek gdyby nas zabrakło.

Wiemy, że żadne pieniądze nie są w stanie wynagrodzić straty najbliższej osoby, ale mogą pozwolić w spokoju oswoić się z nową sytuacją życiową, utrzymać niezmieniony standard życia.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie:

  • Zostajesz objęty ochroną na życie na sumę jaką by potrzebowała rodzina w razie Twojej śmierci. Dzięki czemu jeżeli taka sytuacja miała by miejsce, rodzina mogła by żyć dalej na tym samym poziomie i nie musiała by rezygnować z dotychczasowego poziomu życia.
  • Jeżeli nic by Ci się nie stało i obsługiwał by Cię dobry doradca to ochrona była by za darmo, a środki które wpłaciłeś mógłbyś wyciągnąć z powrotem, gdzie mógłbyś je wykorzystać na dowolny cel.
  • Polisy na życie z elementem inwestycyjnym są najlepszym rozwiązaniem, gdyż jeżeli kupił byś polisę tylko ochronną to na początku pewnie koszt były by niższe ale potem koszt ochrony na pewno byłby dużo wyższy niż w produkcie ubezpieczeniowym z elementem inwestycyjnym.

Dostępność: Mrągowo, Giżycko, Orzysz, Pisz, Kętrzyn, Biskupiec i okolice.