Daniel Murach

Ubezpieczenia

Życie i zdrowie - Majątek - Firma - Inwestycja

Zostaw kontakt
Szybki kontakt
*
*
*

Wiesz, że prawdopodobnie co 3 osoba nie dożyje emerytury, a pozostałe osoby dożyją? Spójrz na ubezpieczenia na życie z innego punktu widzenia.

Wiesz, że prawdopodobnie co 3 osoba nie dożyje emerytury, a pozostałe osoby dożyją? Spójrz na ubezpieczenia na życie z innego punktu widzenia.

W dzisiejszych czasach nie możesz być niczego pewny i dlatego tak ważne jest byś stworzył swój indywidualny program, który zabezpieczy Cię i Twoją rodzinę, dzięki czemu będziesz spać spokojnie.

Zdajesz sobie doskonale sprawę z tego, że prawdopodobnie co 3 osoba nie dożyje do emerytury. Wiesz, że takie osoby pozostawią po sobie wiele niezałatwionych spraw. Rodziny zostają pozbawione pieniędzy osoby, która umarła i wiesz, że wydatki tej rodziny pozostaną na takim samym poziomie. Będą musieli zapłacić za  czynsz, opłaty, jedzenie, ubranie, długi. Poziom życia takiej rodziny drastycznie się pogorszy i niestety nikt nie przyniesie im pieniędzy, które tak bardzo będą potrzebować.

Dlatego i Ty powinieneś być przygotowany na taką ewentualność i za wczasu przygotować swój indywidualny program ubezpieczeniowy, który będzie chronił Ciebie i Twoją rodzinę na wypadek niespodziewanych zdarzeń, który pozwoli Twojej rodzinie, żyć nie martwiąc się skąd wezmą pieniądze na życie.

Ale, około 70% z nas dożyje emerytury i wśród nich może będziesz i Ty? I wtedy zamiast się cieszyć z najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka, będziesz musiał zmierzyć się z innymi problemami, a mianowicie skąd wziąć pieniądze na lekarstwa, lekarzy, w jaki sposób pomóc dzieciom i wnukom no i oczywiście jak wyjechać na zasłużone wczasy.

Byłeś przyzwyczajony do co miesięcznych pieniędzy z wypłaty i również posiadasz wydatki odpowiednie do zarobionych pieniędzy. Staniesz przed brutalną rzeczywistością, gdzie na emeryturze dostaniesz około 20-30% tego co zarabiałeś przed przejściem na emeryturę i takie środki (zapomoga) może pozwolą Ci na egzystencję i opłacenie rachunków.

Dlatego powinieneś już wcześniej pomyśleć o tym by stworzyć swój indywidualny program emerytalny, który pozwoli Ci żyć na dotychczasowym poziomie i oprócz tego cieszyć się życiem na przyszłej emeryturze, gdzie będziesz mógł wyjeżdżać na Karaiby co tydzień.

Odkładaj pieniądze na przyszłą emeryturę, bo Państwo na pewno Ci nie dołoży, ja Ci w tym pomogę.


Dostępność: Mrągowo, Giżycko, Kętrzyn, Biskupiec, Pisz, Orzysz i okolice.