Daniel Murach

Ubezpieczenia

Życie i zdrowie - Majątek - Firma - Inwestycja

Zostaw kontakt
Szybki kontakt
*
*
*

Ubezpieczenie na życie Aviva Nowa Perspektywa to prawdopodobnie jeden z najlepszych produktów ubezpieczeniowych, które daje posiadaczowi wiele możliwości.

Ubezpieczenie na życie Aviva Nowa Perspektywa to prawdopodobnie jeden z najlepszych produktów ubezpieczeniowych, które daje posiadaczowi wiele możliwości.

Ubezpieczenia na życie Nowa Perspektywa Aviva jest ubezpieczeniem uniwersalnym o bardzo szerokim zakresie, które można dowolnie tworzyć i dopasowywać do swoich potrzeb.

Jest to Ubezpieczenie, które chroni nas na wypadek śmierci oraz ma wiele dodatkowych opcji zdrowotnych i wypadkowych.

W zakresu ubezpieczenia może wejść:

  • ubezpieczenie na wypadek poważnych chorób (rak, zawał, przeszczep, śpiączka i wiele innych poważnych zachorowań),
  • ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu gdzie przyczyną może być choroba lub wypadek,
  • ubezpieczenia wypadkowe (kalectwa, uszczerbki, koszty rehabilitacji, koszty leczenia, niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu),
  • ubezpieczenie, które daje nam możliwość dotarcia do lekarzy specjalistów z całego kraju w kilka dni.

Dodatkowo ubezpieczenie Nowa Perspektywa Aviva może być ubezpieczeniem typowo ochronnym jak również ubezpieczeniem, gdzie wpłacana składka będzie nam się odkładać na przyszłą emeryturę lub jakikolwiek dowolny cel.

Ubezpieczenie Nowa Perspektywa Aviva daje również możliwość odrębnego oszczędzania na przyszłość.

Ubezpieczenia Nowa Perspektywa Aviva to wiele możliwości, które możesz zawrzeć w jednym produkcie, gdzie ubezpieczenie jest bezterminowe (trwa do końca życia), można dowolnie kształtować wraz ze zmieniającymi się potrzebami, działające na całym świecie, które oprócz ochrony daje możliwość odkładania pieniędzy na przyszłą emeryturę lub jakikolwiek inny cel.


Zasięg: Mrągowo, Giżycko, Pisz, Kętrzyn, Biskupiec, Orzysz i okolice.