Daniel Murach

Ubezpieczenia

Życie i zdrowie - Majątek - Firma - Inwestycja

Zostaw kontakt
Szybki kontakt
*
*
*
Daniel Murach

 


 

Jako doradcy ubezpieczeniowi i inwestycyjni zajmujemy się tworzeniem planów ubezpieczenia na życie dla swoich Klientów zabezpieczających ich teraźniejszość, a także planów inwestycyjnych zabezpieczających ich przyszłość, dzięki którym będą godnie żyć na emeryturze. Każdy z Klientów naszej firmy ma dopasowany do swoich potrzeb indywidualny program ubezpieczeniowy i emerytalny.

 

Uzupełnieniem naszej specjalizacji są także ubezpieczenia mieszkań i domów; ubezpieczenia zdrowotne i ubezpieczenia wypadkowe; ubezpieczenia grupowe i pracownicze; ubezpieczenia majątku firmy, ubezpieczenia samochodów oraz ubezpieczenia w podróży.

 

Do podstawowych zadań naszej firmy należy dbanie o bezpieczne i szczęśliwe życie naszych klientów zarówno dzisiaj jak i w przyszłości.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Obsługujemy Klientów w województwie warmińsko-mazurskim powiatach: Olsztyn, Mrągowo, Pisz, Orzysz, Giżycko, Kętrzyn, Biskupiec i okolice.

Szukasz odpowiedniego ubezpieczenia dla Siebie i swoich bliskich. Szukasz ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości finansowych?

Szukasz profesjonalnej obsługi po zakupie ubezpieczenia, dzięki której będziesz mógł dokonywać zmian wraz ze zmieniającymi się potrzebami?

Szukasz kompleksowej usługi, dzięki której w jednym miejscu będziesz miał ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie mieszkania czy domu, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenia majątku firmy, ubezpieczenie samochodu oraz gdzie będziesz mógł odkładać i inwestować pieniądze na emeryturę czy jakikolwiek dowolny cel?

Szukasz doradcy ubezpieczeniowego, który w przejrzysty sposób wyjaśni Ci jak funkcjonują ubezpieczenia oraz inwestycje, tak byś mógł odnaleźć się w gąszczu przepisów, produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych oferowanych w Polsce. Chcesz dowiedzieć się jak wysoka będzie Twoja emerytura i w jaki sposób możesz ją zwiększyć?Świetnie trafiłeś!

Zadzwoń i umów się na spotkanie, dojedziemy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.