Manager Zespołu

Sprzedaży

Życie i zdrowie - Majątek - Firma - Inwestycje

Zostaw kontakt
Szybki kontakt
*
*
*

Daniel Murach

Menadżer Zespołu

Sylwia Duda

Asystentka

Janina Makuszek

Ubezpieczenia, inwestycje, emerytury

Kamila Lubowiecka

Ubezpieczenia, inwestycje, emerytury

Justyna Białobrzeska

Ubezpieczenia, inwestycje, emerytury

Magdalena Kaczmarczyk

Ubezpieczenia, inwestycje, emerytury

Agnieszka Przygoda

Ubezpieczenia, inwestycje, emerytury

Katarzyna Chorążewicz

Ubezpieczenia, inwestycje, emerytury

tel. 504 919 836

 

 

Daria Zalewska

Ubezpieczenia, Inwestycje, Emerytury

tel.  798 384 344

 


 

Jako doradcy ubezpieczeniowi i inwestycyjni zajmujemy się tworzeniem planów ubezpieczenia na życie dla swoich Klientów zabezpieczających ich teraźniejszość, a także planów inwestycyjnych zabezpieczających ich przyszłość, dzięki którym będą godnie żyć na emeryturze. Każdy z Klientów naszej firmy ma dopasowany do swoich potrzeb indywidualny program ubezpieczeniowy i emerytalny.

 

Uzupełnieniem naszej specjalizacji są także ubezpieczenia mieszkań i domów; ubezpieczenia zdrowotne i ubezpieczenia wypadkowe; ubezpieczenia grupowe i pracownicze; ubezpieczenia majątku firmy, ubezpieczenia samochodów oraz ubezpieczenia w podróży.

 

Do podstawowych zadań naszej firmy należy dbanie o bezpieczne i szczęśliwe życie naszych klientów zarówno dzisiaj jak i w przyszłości.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Obsługujemy Klientów w województwie warmińsko-mazurskim powiatach: Olsztyn, Mrągowo, Pisz, Orzysz, Giżycko, Kętrzyn, Biskupiec i okolice.

Szukasz odpowiedniego ubezpieczenia dla Siebie i swoich bliskich. Szukasz ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości finansowych?

Szukasz profesjonalnej obsługi po zakupie ubezpieczenia, dzięki której będziesz mógł dokonywać zmian wraz ze zmieniającymi się potrzebami?

Szukasz kompleksowej usługi, dzięki której w jednym miejscu będziesz miał ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie mieszkania czy domu, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenia majątku firmy, ubezpieczenie samochodu oraz gdzie będziesz mógł odkładać i inwestować pieniądze na emeryturę czy jakikolwiek dowolny cel?

Szukasz doradcy ubezpieczeniowego, który w przejrzysty sposób wyjaśni Ci jak funkcjonują ubezpieczenia oraz inwestycje, tak byś mógł odnaleźć się w gąszczu przepisów, produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych oferowanych w Polsce. Chcesz dowiedzieć się jak wysoka będzie Twoja emerytura i w jaki sposób możesz ją zwiększyć?Świetnie trafiłeś!

Zadzwoń i umów się na spotkanie, dojedziemy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.